Baška Voda patří mezi oblíbená chorvatská letoviska

Baška Voda je oblíbené letovisko Makarské riviéry, které patří mezi nejvíce navštěvovaná a velmi rušná. Destinace byla opakovaně vyznamenaná jedním z velmi prestižních chorvatských ocenění týkajících se cestovního ruchu.

Na co se můžete těšit?

Rozhodnete-li se trávit dovolenou v této chorvatské destinaci, čekají zde na vás dlouhé oblázkové pláže lemované borovicovými háji poskytujícími příjemný stín. Pláže mají pozvolný vstup do moře, takže jsou ideální volbou i pro rodiny s dětmi. Díky své dobré vybavenosti a čistotě se některé z nich pyšní prestižním oceněním Modrá vlajka. Na návštěvníky zde čeká spoustu zábavy a to jak pro dospělé, tak i pro děti.

Také možnosti ubytování chorvatsko jsou ze různé. Poskytují je nejen exkluzivní hotely, ale také soukromé apartmány nebo kemp, který se nachází nedaleko letoviska. Široké možnosti naleznete na webu ubytovanivchorvatsku.cz.

Pokud vás přestane bavit lenošení na pláži, můžete využít širokou nabídku sportovních aktivit. Oblibě se těší vodní sporty – vodní lyžování, jachting, potápění, windsurfing nebo parasailing. V nabídce naleznete i aktivity na souši – tenis, plážový volejbal, fotbal nebo minigolf. Patříte-li mezi vyznavače vysokohorské turistiky, vydejte se na výlet do pohoří Biokova. Můžete vyrazit pěšky nebo na kole, které není problém si zde zapůjčit.

V destinaci pamatují i na děti. Pro ně jsou zde přichystané trampolíny a vodní hrátky.

Pamětihodnosti

Máte-li rádi pamětihodnosti, několik jich zde můžete navštívit a prohlédnout si staré artefakty. Nad městem se nacházejí zbytky starobylé byzantské pevnosti a osady a stojí zde i barokní kostel.

Přemýšlíte-li nad last minute chorvatsko, pak neváhejte a vypravte se do tohoto kouzelného přímořského chorvatského střediska.