Když dítě bolí duše, pomůže klinika AdiCare

Děti mají být šťastné. O to se snaží většina rodičů a rodinných příslušníků. Nepsané dogma ale může mít trhliny. Ne vždy se podaří mít doma vše zalité sluncem. Existují rodiny, kde to z nejrůznějších důvodů nevyjde. A příčinou nemusí být jen šikana ve škole, špatná sociální situace, rozvádějící se rodiče nebo neschopnost rodiče plnit svou zákonnou roli.

Labilita dětí je dnes zcela běžná. Psychiatrickou diagnózu může mít i jedno dítě z deseti. Často se o tom nemluví, rodiče se za problémy a neschopnost dítěte obstát mezi vrstevníky stydí, nutno říct i proto, že najít adekvátní promptní pomoc je velmi obtížné. Dětští psychologové chybí. A pokud se najdou, čeká se na termín i několik měsíců.

Soukromá klinika nabízí komplexní péči

Efektivní pomoc vám může vyřešit soukromá klinika AdiCare v Brně. Dětský psycholog sídlí v Brně na Údolní ulici. Zoufalým maminkám a jejich dětem pomůže s obtížemi nejrůznějších typů. Největší poptávka je po řešení problematiky dětských depresí, úzkostí, panických atak a ADHD.

Není ale žádnou výjimkou, když se v ordinaci lékaře objeví dítě s poruchou příjmu potravy nebo s projevy sebepoškozování. V každém případě jde o velmi nebezpečné jevy na dětské psychice, které je třeba bez prodlení řešit. Mezi prvotní úkony na klinice AdiCare patří diagnostická konzultace, aby psycholog přesně věděl, s jakým problémem má tu čest a v jaké fázi se nachází. Obsah konzultace je naprosto důvěrný, klient nedostává žádné záznamy do své zdravotní dokumentace.

Spolupráce psychologů i psychiatrů

Objednat se na kliniku je možné telefonicky i on-line. Některé druhy psychoterapií je možné absolvovat i na dálku na elektronické platformě pomocí videohovoru. Záleží jen na vás, jaký způsob vám bude příjemnější. V AdiCare se preferuje spolupráce oborů psychologie a psychiatrie. Jejich cílem je minimalizovat spotřebu léků a omezit jí na co nejkratší dobu. Velký důraz se klade i na posilování sociálních kompetencí dítěte, ošetření možných traumat, práci na pochopení vlastních emocí a nácviky relaxačních technik.